Co oznacza wynik badania tomografii komputerowej klatki piersiowej?

Na tomigrafie klatki piersiowej wyszlo mi cos takiego co to ?uwidoczniono wzmacniające się po kontraście zmiany w miękkotkankowy dobrze odgraniczony zlokalizowane przykręgosłupowa po stronie prawej o wymiarach 20 x 29 x 100 mm na poziomie th1 th 5 oraz druga mniejsza przykręgosłupowe i przyaortalnie po stronie lewej o wymiarze 12 x 16 x 2 x 33 mm sugeruję obszary poza szpikowej hematopoezy do różnicowania z nerwiakowłókniakowatości

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. a jakie dolegliwości? proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.