Co oznacza wynik badania tomografu głowy?

Dzień dobry. Niedawno otrzymałem wyniki tomografu głowy wskazujące na skrzywienie przegrody nosowej, pogrubienie polipowe sluzowki zatok obocznych nosa. Kompleksy ujściowo przewodowe są niedrożne. Jednak wizytę u larygnologa mam dopiero za miesiąc, w międzyczasie czeka mnie dłuższy lot samolotem do cieplejszego klimatu. Czy powinienem udać się do lekarza wcześniej, bądz czy są jakieś przeciwskazania co do podróży?

Wszystko zależy nie od tego co jest w tomografii komputerowej tylko od tego czy ma pan jakieś dolegliwości ze strony zatoki jeśli nie to raczej się nic nie wydarzy natomiast zawsze warto udać się do lekarza przed lotem samolotem żeby osobiście zbadał bo tomografia to nie badanie laryngologiczne