Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza wynik badania urodynamicznego?

Mam pytanie odnośnie wyniku badania urodynamicznego,mój ginekolog stwierdził, że nie zna się na tym, a lekarz w poradni mało mi wyjaśnił. Na wyniku wpisane mam tak Faza wydalania moczu: nieprawidłowa zaleganie moczu: > 10% Faza gromadzenia moczu:nieprawidlowa Podatność: pprawidłowa czułość: obniżona Ciśnienie cewkowe >/20 Rozpoznanie : nietrzymanie moczu z przepelnienia, mikcja przerywana. Dostałam vesicare. Co znaczy ten wynik i czy można to całkowicie wyleczyć czy tylko objawowo
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Na pewno należy rozpocząć leczenie farmakologiczne pod kontrolą urologa. Na ile będzie ono skuteczne to zależy od konkretnego przypadku, jednak jest szansa na to, że uzyskana zostanie poprawa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy