Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Interpretacja wyniku badania pęcherza moczowego i wysiłkowe nietrzymanie moczu

Witam Proszę o interp wyniku Faza wypełnienia praw. Wypieracz stabilny.Objętość pęcherza praw.Próby wysiłkowe dodatnie.Faza wydalania:Ciśnienie mikcyjne praw.Przepływ cewkowy praw.Bez przeszkody pod pęcherzowej.Bez zalegania po mikcji. Co oznacza próba dodatnia, stwierdzono wysiłkowe nietrzymanie moczu nie rozumiem jednego przez cały dzień wypijam od 0,5 do 0,7 płynów ,a do toalety chodzę co godz a nie mogę wstrzymywać bo będzie tragedia Jestem po oper.L5-S1 i oczekuję zabiegu termolezji .
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy