Jak pozbyć się tych nieprzyjemnych dolegliwości?

Mam taki problem że, często mam zawroty głowy i ucisk w klatce piersiowej. Byłem już na pogotowiu gdzie powiedzieli że nic mi nie jest EKG dobre wyniki krwi też. W ostatnim czasie robiłem badania rezonans magnetyczny kręgosłupa lędźwiowego, gastroskopie a jeszcze wcześniej kiedy to się zaczęło ok 10 lat temu byłem na echo serca, próbie wysiłkowej, prześwietlenia klatki piersiowej i nie pamiętam co tam jeszcze. Potem na jakieś trzy lata był spokój aż do ok dwóch lat znowu to samo. Zawroty głowy bóle w klatce piersiowej dziwne skurcze, wymioty myśli że zaraz zemdleje już mam dość czy w dzień czy w nocy nie mogę spać cały czas myślę co mi jest a teraz iść do lekarza to graniczy się z cudem a na pogotowiu lekarz stwierdził że nic mi nie jest że może to być nerwica. Lekarz rodzinny zapisał mi atarax ale to nic nie daje.

Witam! Rzeczywiście przedstawione prze Pana dolegliwości najbardziej "pasują" do zaburzeń nerwicowych i w tym kierunku proszę iść. Jeżeli diagnostyka i leczenie "na kasę chorych jest znacznie utrudnione, to zawsze można skorzystać z gabinetu prywatnego w ramach konsultacji, a dalszą terapią ( wypisywanie recept) może się zająć lekarz rodzinny. Natomiast rolę psychoterapii mogą przejąć treningi relaksacyjne. Powodzenia W. Łuczkowski.