Co oznacza wynik badania USG jąder?

Od 3lat ED,które pojawiły się nagle.Brak innych chorób.USG jąder"W głowie najądrza prawego drobne torbiele śr1,4 i1,2mm. Poprzednie 2lata temu:Najądrza w normie. Do teraz urolodzy i neurolog twierdzili ED ma podłoże psychogenne. 1.Co wynikUSG znaczy? 2.Czy na podstawie w/w USG można stwiedzić:ED mają etiologię mieszaną? 3.Co robić aby wyzdrowieć? 4.Chce znaleźć sposób by mieć stosunek z wytryskiem,chcę mieć dziecko.Stosowanie lekówPDE5 daje erekcję,nigdy wytrysk. Suplementy,Penigra nic nie dały

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze należy stwierdzić czy mozna rozpoznać aspermie i Ew pobrać materiał do badania aby sprawdzić czy w jądrach sa plemniki