Co oznacza wynik badania USG jamy brzusznej i niewielka ilość wolnego płynu u dziecka?

witam corka 2,5 roku miala USG brzuszka.na badaniu wuszly widoczne dosc liczne wezly chlonne krezkowe dlugosc do 10 mm.w prawyp podbrzuszu niewielka ilosc wolnego plynu w jamie brzusznej 13-8mm.co to oznacza?czy mam sie martwic?moze jakies dodatkowe badania?kontrolne usg mamy zrobic za dwa miesiace.corka czesto choruje,kaszle i ma katar jest alergiczka.ma problemy z wyproznianiem i bardzo durzo pechezykow gazowych w jelitkach,ale nigdy nie bolal jej brzuszek.prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu było usg? Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego