Co oznacza wynik badania USG piersi i gdzie leczyć?

Witam30.10.2015 na usg piersi wyszło że w PP na godz 9-10 sa trzy torbiliki 4-6mm. OD połowy stycznia boli mnie prawa pierś wiec zrobiłam USG opis brzmi ,,nie uwieczniono zman organicznych litych.W PP umiarkowane liczne torbiele wielkości 6mm w PP na godz 10 widoczne skupisko torbieli o łącznym wymiarze do 14x14x5mm.W PP obwodowo na godz 8-9 odczynowe węzły chłonne wielkości 10 x 3 i 12 x2 mm. Prosze poradzić gdzie sie z tym udać i co dalej robić bo pierś strasznie dokucza ,czy to jest groźne

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa lub do Poradni chorób piersi