Co oznacza wynik cytologi AIBIICIbCIII1c?

Witam mam 27 lat, 2 tygodnie temu robiłam cytologię wynik AIBIICIbCIII1c.Proszę o interpretację co to oznacza.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje iż cytologia jest nie prawidłowa i konieczna. wizyta u ginekologa wyniki wskazują. na zakażenie bakteryjne oraz zmiany mogące odpowiadać dyspersji średniego , dużego stopnia lub raka in situ (CIN 2,CIN 3)