Co oznacza wynik MR głowy u 29-letniej osoby?

Co oznacza wynik rezonansu głowy: drobna 3 mm jamka przy rogu czołowym prawej komory bocznej. Czy mam się czego obawiać?

Witam! Stwierdzona zmiana w istocie białej centralnego układu nerwowego najpewniej jest naczyniopochodna. Brak danych z jakiego powodu było robione badanie. Tego praktycznie się nie leczy. Należy jednak sprawę monitorować, czyli co pewien czas robić kontrolny RM. Powodzenia W. Łuczkowski.