Co oznacza wynik prolaktyny u mnie i u męża?

Witam od 3 miesiący staram się o dziecko z mężem zrobiłam prolaktyna wynosi ona 68.mój mąż 14 co znaczy mój wyniki i dlaczego jest taki wysoki biorę bromergon proszę mi powiedzieć jak szybko spada prolaktyna ? Czy mogę mieć guza dlatego mam takie wysokie wyniki badań?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie poprzednie wyniki ? Jakie normy? Czy była wykonywana szersza diagnostyka test obciążenia? RM?