Co oznacza wynik RTG płuc 49-letniej osoby?

witamodebralam wynik rtg klatki piersiowej ;pasmowe zageszczenie.prawdopodonie zrost włoknisty. w polu dolnym pluca lewego. poza tym pola plucne bez zageszczeń ogniskowych.zachylki zebrowo-przeponowo wolne.sylwetka serca poszerzona,mam 49lat

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik raczej nie budzi niepokoju, dobrze byłoby porównać wynik z wykonanym wcześniej.
Pozdrawiam