Co oznacza wynik RTG płuc 49-letniej osoby?
witamodebralam wynik rtg klatki piersiowej ;pasmowe zageszczenie.prawdopodonie zrost włoknisty. w polu dolnym pluca lewego. poza tym pola plucne bez zageszczeń ogniskowych.zachylki zebrowo-przeponowo wolne.sylwetka serca poszerzona,mam 49lat

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wynik raczej nie budzi niepokoju, dobrze byłoby porównać wynik z wykonanym wcześniej.
Pozdrawiam