Co oznacza wynik testu glukozy z oznaczeniem insuliny?

KOBIETA , 32L dzień dobry w ost. 3 mies. przytyłam 15kg, mimo ze uprawiałam intensywnie sport i dobrze się odżyw. (chociaż od zawsze miałam dziwne napady głodu które sie nasilily) nie mogę ruszyć ręka ani noga, tsh 1,62 t3 nieznacznie poniżej normy (dostałam jod/selen). Zrobiłam test glukozy z oznaczeniem insuliny rezultat: na czczo: cukier/insulina 5,37/10 po godz 9,9/ 103 po 2 godz cukier 4,62/26,5 a insulina po 3h 4,47. CRP 0,33.Do jakiego specjalisty się udać?jakie badania zrobić?B.Dziekuje
Lek. Tomasz Budlewski

Udać się nalezy do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie