Co oznacza wynik TK 37-latki?

Witam,dostałam wyniki badania TK kręgosłupa i udalam sie z nimi do neurologa,ale nic mi nie powiedział,tylko naprzepisywal leków o umówił na nastepną wizytę,chciala bym sie coś dowiedzieć co to oznacza..Lordoza lędźwiowa zachowana,kość ustawiona poziomo,na wysokości L3/L4widoczna jest płaska,okrężna wypuklina krążka międzykregowego z modelowaniem worka oponowego.Na wysokości L4/L5 widoczna jest okrężna wypuklina krążka miedzykręgowego z modelowaniem worka oponowego.,zweżeniem zachyłków bocznych kanału kręgowego oraz obu otworów miedzykregowych.Na wysokosci L5/S1 widoczna jest okreżna wypuklina krążka miedzykręgowego z modelowaniem worka oponowego ,zwężenie zachyłków bocznych kanału kręgowego oraz obu otworów międzykręgowych.Drobne zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawedziach trzonów kręgów lędźwiowych,oraz w stawach miedzykręgowych.Proszę o poradę co z tym dalej robić.Z gory dziękuję.Pozdrawiam.

TK /?MRI/ do interpretacji klinicznej, w kontekście wywiadu, skarg, objawów ... Opisane zmiany patologiczne mierne zwyrodnienie i wypukliny kregów. Ważne objawy , wywiad !
OPIS badania kręgosłupa lędźwiowego : Lordoza lędźwiowa zachowana,kość ustawiona poziomo,na wysokości L3/L4widoczna jest płaska,okrężna wypuklina krążka międzykregowego z modelowaniem worka oponowego.Na wysokości L4/L5 widoczna jest okrężna wypuklina krążka miedzykręgowego z modelowaniem worka oponowego.,zweżeniem zachyłków bocznych kanału kręgowego oraz obu otworów miedzykregowych.Na wysokosci L5/S1 widoczna jest okreżna wypuklina krążka miedzykręgowego z modelowaniem worka oponowego ,zwężenie zachyłków bocznych kanału kręgowego oraz obu otworów międzykręgowych.Drobne zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawedziach trzonów kręgów lędźwiowych,oraz w stawach miedzykręgowych., Jakie ma Pani niepokojace objawy ?? Drętwienia rąk ?? Zawroty ??? Warto omówić, po obejrzeniu płyty CD z badaniem Do pełnej konsultacji pełnej; Zapraszam