Co oznacza wynik TK głowy u 30-latki?
Witam miałam robiona tomografie głowy wykazało zmianę w obrębie kości skroniowej piramidy po lewej stronie Co to znaczy? jestem też po porazeniu nerwa twarzowego lewego

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Pierwsze objawy autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.
Witam!
Zbyt ogólne i za mało danych dotyczących wielkości i jakości tejże zmiany w lewej piramidzie. Należy zająć się całością obrazu i stanu klinicznego. Najlepiej wyjaśni to lekarz kierujący, jeżeli wie czego szukał zlecając TK głowy. Sprawę zmian śródczaszkowych należy wyjaśnić!
Powodzenia
W. Łuczkowski.