Co oznacza wynik TK jamy brzusznej 28-latki?

Witam, otrzymałam wyniki tomografii komputerowej i trochę mnie on zaniepokoił: po lewej stronie od aorty, do tyłu od trzustki widoczny hipodensyjny (ok.45 j.H) obszar tkankowy o wym.15x20x55mm - pakiet węzłów chłonnych? pętla jelitowa? inna zmiana? do oceny w USG. Tomograf miałam bez kontrastu. Wcześniejsze badanie tk 3 lata temu nic nie wykazało. Dziękuję

Witam serdecznie,

Tak jak w opisie napisał radiolog, zmiana do dalszej diagnostyki - USG, ponieważ nie ma ona jednoznacznego charakteru w badaniu TK.
Wskazana jest konsultacja z lekarzem zlecającym badanie oraz wykonanie wg zaleceń radiologa badania USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam.