Co oznacza wynik TK jamy brzusznej 40-latka?

Witam.Dziś odebrałem wynik tomografii komputerowej jamy brzusznej.Mogę prosić o jego interpretacje.Wątroba o lekko obniżonej gestosci do 52jH,bez zmian ogniskowych.PŻW w normie.Śledziona w normie.Trzustka w normie.W rzucie nerki lewej drobna torbiela o śr.do 3mm.Poza tym nerki morfologicznie w normie.Wydzielanie zachowane obustronnie.Pola nadnerczowe wolne.Aorta brzuszna nieposzerzona.Okolica okołoaortalna wolna.Badanie robiłem dlatego bo pobololewało mnie w nadbrzuszu i non stop jestem zmeczony i senny

W cytowanym opisie badanie TK brzucha nie opisano zmian patologicznych poza torbielką nerki lewej bardzo małą, raczej bez znaczenia
OPIS : wynik tomografii komputerowej jamy brzusznej. Wątroba o lekko obniżonej gestosci do 52jH, bez zmian ogniskowych. PŻW w normie. Śledziona w normie. Trzustka w normie. W rzucie nerki lewej drobna torbielka o śr.do 3mm. Poza tym nerki morfologicznie w normie. Wydzielanie zachowane obustronnie. Pola nadnerczowe wolne. Aorta brzuszna nieposzerzona. Okolica okołoaortalna wolna" . Konieczna pełna konsultacja, mogą być różne inne przyczyny pobolewania brzucha , zmęczenia i senności ! Najczęście powodem zmęczenia jest przemęczenie, depresja, anemia, niedoczynnośc tarczycy, zaburzenia hotrmonalne, zła dieta; nadmiar cukrów, nieregularne posiłki, brak aktywności fizycznej... Jaki stan ogólny, nastrój, tryb życia, wyniki badań krwi, zelazo, TSH, ? Jak tarczyca? Ważna zdrowa dieta, regularne ćwiczenia, dobry sen i spokój; Zapraszam na konsultację ze wszystkimi wynikami.