Co oznacza wynik TK zatok u 45-latka?

Witam, proszę o interpretacje wyniku. W wywiadzie przewlekłe zapalenie zatok od ok. 2 lat. Wynik Tomografii Komputerowej: Skrzywienie przegrody nosa z wypukłością skierowaną w stronę prawą. Prawie całkowicie bezpowietrznie wypełnione masami tkankowymi i treścią płynową zatoka szczękowa i czołowa prawa oraz komórki sitowia prawego z następową niedrożnością kompleksu ujściowo przewodowego. Masy tkankowe w przewodzie nosowym środkowym i górnym prawym. Na wysokości zmian struktury kostne z cechami odwapnienia ścieńczałe. Przyścienne zwapnienia w zatoce szczękowej prawej.
MĘŻCZYZNA, 45 LAT 5 miesięcy temu

Sam oceniam wyniki TK zatok. Opis to papier. Chirurg głowy i szyi czyli Laryngolog nigdy Ne leczy na podstawie opisu. Oceny radiologów i nasze czasami znacznie się różnią. Jednak coś tam się dzieje ale broń Boże nic złego. Chyba polipy nosa I zatok w wyniku skrzywienie przegrody nosa nie zoperwanej w czas.