Co oznacza wynik USG 34-latki?

Co może oznaczac taki wynik USG? Podskórnie w linii środkowej ciała około 3 cm poniżej pępka ognisko hipoechogeniczne soczewkowate bez cech unaczynienia o wymiarach 32x12 mm. Jestem po dwóch cesarskich cięciach (ostatnie 3 lata temu)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza szersza diagnostyka proszę koniecznie zgłosić się do chirurga i ginekologa a ajakie objawy ?