Co oznacza wynik USG Doppler 35-latki?

dzień dobry proszę o interpretacje usg dopler . Po stronie lewej VSM nieposzeżona ,w ujsciu i pniu - refluks fizjologiczny . VSP-nieposzezona ,wydolna. Po stronie prawej -VSM podwiązana w ujsciu . VSP - nieposzerzona , uchodzi do VSM w odcinku udowym, ujście wydolne.Na obu kończynach widoczne teleangiektazje. Żyły głębokie obu ud, podudzi i żyły podkolanowe podatne na kompresję, bez uchwytnych zmian zakrzepowych. Nie uwidoczniono refluksu w żyłach podkolanowych pow 0,5 sek.

Proszę z wynikami iść do lekarza, który zlecił Panu wykonanie powyższych badań. Prowadzi on diagnostykę problemu, więc dokona też analizy wyników oraz zaproponuje dalsze postępowanie.

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie da się niestety interpretować wyników badań laboratoryjnych.