Co oznacza wysoki poziom GGTP?

Mam za wysoki poziom GGTP w krwi 118 a norma to 0-40 co to moze oznaczac? jaka chorobe? nie jadlam tlusto, odczuwam bol pod zebrem z lewej strony bilburina, AST, ALT w normie. Jakie inne badania wykonac? mam z gage i rozne bole w jamie brzusznej,

Lek. Tomasz Budlewski

A czy przyjmowała Pani jakieś leki? Kiedy ostatnio alkohol przed badaniem ?