Przyczyna wysokiego GGTP

Jaka może być przyczyna wysokiego GGTP - ostatnio 247 a było wcześniej162, 196, 368, 220 nadmieniam że pozostałe wyniki AST i ALT wykonywane podczas wymienionych badań zawsze były w normie. Alkoholu nie używam pod żadną postacią.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, przyczyna podwyższonego stężenia GGTP mogą być choroby dróg żółciowych. Proszę skonsultować się z lekarzem gastroenterologiem. Pozdrawiam.