Co oznacza zaawansowanie części przodującej głowy?
Witam jestem w 22 tygodniu ciąży na usg powiedziano mi że mam zaawansowanie części przodującej głowy lekarz nic mi nie wytłumaczył tylko kazał jak najszybciej iść do lekarza prowadzącego. Co to oznacza czy mam się martwic boje się bardzo bo jedna ciążę już straciłam.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis może sugerować iż jest ryzyko porodu przedwczesnego konieczna wizyta u ginekologa prowadzącego ciąże