Co oznacza zaburzone odczuwanie smaków?

Biorę Ecorton (związane z zapaleniem stawów), i mino że lekarz mówił o wzroście masy ciała ja tracę na wadze i nie mam apetytu, mam wrażenie, że nie odczuwam w odpowiedni sposób podstawowych smaków. Jaka może być przyczyna takich objawów?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola morfologii, tego oraz glukozy na czczo, może inna choroba nakłada się na zapalenie stawów.