Czy możliwy jest wzrost wagi ok. 5 kg w ciągu 2-3 miesięcy?

Możliwy jest wzrost wagi ok.5kg w ciągu 2-3 miesięcy?ćwiczę 6razy/tydz,5km na rowerze stacjonarnym i kilkanaście min twister(wcześniej treningi ponad 1h/dzień).Nie widzę po obwodach,ubraniach i po sobie więcej tłuszczu.rozrosly się mięśnie na rękach,brzuchu,nogach,nie jak u kulturysty ale czy mogłam aż 5kg przytyć?inna sprawa:co wypije(nawet wodę)i zjem(jem zdrowo,mało i często)mam brzuch jak ciężarna- codziennie jest 3 razy większy niż na czczo,nie boli,nie jest twardy,wzdety.wyniki badań OK

Brakuje tu podstawowych informacji o aktualnej masie ciała i wzroście, to w jakim tempie przyrasta masa ciała w dużej mierze zależy od wyjściowej wagi.