Co oznacza zasinienie po histerektomii całkowitej?

Witam. W poniedziałek miałem wykonywaną histerektomie całkowitą. Jestem mężczyzną po zmianie metrykalnej płci. Po tym zabiegu zrobił mi się siniak, który umiejscowił się w wargach sromowych większych i łechtaczce. Czy ten siniak może mieć jakiś wpływ na późniejsze odczuwanie orgazmu łechtaczkowego i wpłynąć na zakończenia nerwowe oraz wielkość tego narządu? (czy przez niego może łechtaczka może zmniejszyć swoje rozmiary?)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć