Co oznacza zawyżony poziom lizyny w żołądku?

Co oznacza zawyzony poziom lizyny,chyba w żołądku?jaka funkcje pełni aminokwas i jak uformować ten poziom? Jakie sa konsekwencje?

Niestety oznaczanie poziomu lizyny w żoładku nie ma żadnego medycznego znaczenia.Zawartość różnych składników w żoładku zmienia się szybko , w zalezności od postepu trawienia i składników diety, dlatego oznaczanie składników soku żoładkowego nie ma żadnego sensu.