Co oznacza zmiana w dziąśle?

Witam Mam problem dziś dopiero zauważyłem dziurę w dziąśle za ostatnim zębem w dziuże tej jest coś twardego o niezbyt przyjemnym zapachu

pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Gdula

Podejrzewam, że jest to wyrzynający się ząb mądrości (ósemka), proszę dbać o higienę tego miejsca, przepłukiwać. Najlepiej wybrać się do lekarza, aby nauczyć się poprawnego czyszczenia wyrzynającego się zęba.