Co oznaczają artefakty w tylnej jamie czaszki?
Miałem robiony tomograf głowy i wszystko ok tylko piszą tez tak : Artefakty w tylnej jamę czaszki . co to jest ?

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Witam. Artefakty to zakłócenia w zapisie badania najprawdopodobniej powstałe w wyniku poruszenia się pacjenta w czasie wykonywania tk. Nie ma powodów do niepokoju.