Co oznaczają asynchroniczne napadowe uogólnione wyładowania?

Witam, bardzo proszę o pomoc, dziś dostałam opis badania EEG, zapisałam synka do neurologa, wizyta dopiero za 3 miesiące, nie wiem o co chodzi w tym opisie... Błagam o pomoc w zrozumieniu tego...Wykonano badanie w stanie czuwania, w zapisie rejestruje się czynność podstawową w postaci mieszaniny czynności fal theta-alfa wraz z seriami niskonapięciowej czynności szybkiej beta. W zapisie występują asynchroniczne napadowe uogolnione wyładowania. W zapisie widoczne artefakty.

Witam!
Nie wiem ile lat ma synek, a to jest bardzo ważne. EEG "dojrzewa" wraz z dojrzewaniem mózgu. Fale, zespoły fal, ich lokalizacja i synchronia lub jej brak, które u dorosłych traktowane są jako patologia, mogą u dzieci do pewnego wieku być normą. Ponadto wystąpiły artefakty i moim zdaniem badanie należałoby powtórzyć!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.