Co oznaczają bóle i zawroty głowy?

witam przed ciążą miałam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy przy tsh 2,4 nie miałam owulacji - po dobraniu leku owulacja wróciła. Po ciąży tsh wyniosło 3,8. Po zwiększeniu dawki leku obecnie wyniki: tsh 2,6 uU/ml (0.270 - 4.200), ft4 15.9 pmol/l (12.0 - 22.0) ft3 4.58 pmol/l (3.1 - 6.8) parathormo 109.80 pg/ml (15 - 65) witamina d 28.4 ng/ml (pon 30 niewystarczający poziom) WAPŃ CAŁKOWITY W SUROWICY 9.19 mg/dl (8.6 - 10.0) usg tarczycy bez zmian ale tarczyca wg lekarza mała - 8 ml; ma ciągłe bóle głowy, czasami zawrotu, bóle w kostkach - problem z rozchodzeniem, problemy jelitowe, znaczny trądzik, brak koncentacji zaburzenia pamięci - jakie problemy zdrowotne powinny być diagnozowane i są prawdopodobne, jakie są prawdopodobne przyczyny; czy może to być hashimoto oprócz zaburzeń tarczycy podejrzewam nietolerancje pokarmowe, czy wykluczenie glutenu i nabiału może pomóc tarczycy - oczywiście wizyta u specjalisty umówiona pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Dolegliwości są niespecyficzne, nie łączą się z chorobą tarczycy (którą póki co można u Pani wykluczyć) ani choroba jelit. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.