Czy takie wyniki dla kobiety w wieku 26 lat są prawidłowe?

Witam, od jakiegos czasu mam objawy typowe dla niedoczynnosci tarczycy. Zrobilam badania, tsh 3.590 wartosc referencyjna 0.270-4.200, OB 15 wartość referencyjna <=15, ft3 4.28 wartosc referecyjna 3.1-6.8, ft4 12.6 wartosc referencyjna 12.0-22.0. Czy takie wyniki dla kobiety w wieku 26 lat są prawidlowe? Morfologia i glukoza wyszly dobrze. Dodam jeszcze ze nadal karmie piersia dziecko.

Dzień dobry,

pomiar TSH mieści się teoretycznie w normie, ale jest Pani młoda więc wynik powinien być niższy. Proszę się skontaktować z endokrynologiem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga