Co oznaczają bóle pomiędzy obojczykami?

Wiele badan i wynikow nie zdiagnozowano mnie a od 8 miesiecy mam bole nad obojczykami pod skora jakby mnie zrzeralo cos do tego bol kregoslupa i calej obreczy barkowej bylam nawet na rehabilitacji ktora nie pomogla wrecz przeciwnie gorzej sie czulam nawet psychiatre odwiedzilam i wszystko ok wiec nie wiem czy to podejrzenie raka ale czego prosze o pomoc???

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; pełny wywiad, pełne badanie; poprzednie leczenie etc.. z wynikami badań ; ocena nastroju, snu, napięcia mięśni ; do interpretacji klinicznej. Pozdrawiam i zapraszam