Co oznaczają bóle w klatce piersiowej i kołatanie serca?

Kobieta, lat 18. Mam bóle w klatce piersiowej, kolotanie serca (czuję jak bije, w stanie spoczynku potrafi bić 130-150/60s), zawroty głowy, osłabienia, bóle całej glowy, nudności, bóle brzucha,bladosc twarzy, jestem bardzo często niespokojna, trzęsę się, brak koncentracji, drazliwosc, sennosc, szumy w uszach.. Czy mógłby któryś specjalista pomóc mi i powiedzieć co to może być? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie .