Co oznaczają bóle brzucha, mdłości i krwawienia z nosa?

Od dłuższego czasu mam bóle całej głowy, niekiedy brzucha, mdłości, ostatnio leciała mi krew z nosa, mam blade usta i dolne powieki (wewnątrz), częste bóle w klatce piersiowej, najczęściej w obrębie serca, problemy ze snem, psychiką, osłabienia, zawroty glowy. Dodam, że bardzo często kiedy nic nie robię bądź kładę się spać, zaczynam być niespokojna i serce bije jak oszalałe (na minutę zdarza się nawet 130-150 uderzeń), jestem nerwowa/drazliwa,bywają problemy z oddychaniem.

Witam serdecznie,

powinna Pani w pierwszym rzędzie spotkać się z psychoterapeutą. Większość
objawów, które Pani wymieniła świadczy o nerwicy lękowej. Naturalnie trzeba wykluczyć inne choroby. Mimo to konsultacja psychoterapeutyczna byłaby najbardziej wskazana
Pozdrawiam