Co oznaczają częste infekcje i ciągłe zmęczenie?

Chcę się poradzić odnośnie moich objawów, które trwają już ładnych parę lat (ok 10). MaM 32 LATA. Oto one: - B.częste zmęczenie, nawet z rana po przespanej nocy.. Ból nóg i kolan od razu z rana. pocenie się,nadmierne ból gardła, nagminny, bez goraczki i innych objawów - zatkany nos. często i z samego rana. operacja na przegrodę nie pomogła. biały nalot na języku, praktycznie zawsze i od zawsze. - Czeste infekcje moczowe. - czeste afty, opryszczki. To najczestsze objawy które mnie męczą.

Dzień Dobry Panu,

Proszę nie czekać i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zaproponuje Panu odpowiednie postępowanie diagnostyczne.
Z mojej strony zachęcam Pana do zwyczajnej rozmowy z psychologiem.

Życzę Panu dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej