Lęki po przebudzeniu

Dlaczego jestem zawsze bardzo wystraszony,szczególnie rano po obudzeniu się.Mam koszmary senne i ciągle dręczy mnie jakieś czarnowidztwo,głównie z rana,potem powoli nastrój poprawia się(po lekach też,Heminevrin,Relanium).Pozdrawiam Grzegorz.

Witam, objawy jakie Pan opisuje - lęki, wystraszenie i czarnowidztwo mają podłoże neurotyczne. Natomiast niepokój i obniżony nastrój (szczególnie z rana) jest częstym objawem depresji. Nie bez znaczenia jest Pana obecna sytuacja, ewentualne zmartwienia czy problemy. Aby móc precyzyjnie wskazać przyczynę opisywanych przez Pana zaburzeń, pomocna będzie konsultacja psychiatryczna, podczas której zostanie zaplanowana właściwa ścieżka leczenia. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu,

Zapraszam Pana do konsultacji z lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana i historię Pana leczenia, jak też udzieli Panu profesjonalnej informacji, dlaczego tak się Pan czuje po przebudzeniu.

Życzę Panu tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej