Co oznaczają dwa fragmenty mięśniaka?

Dzień dobry !! 14 marca miałam przeprowadzony zabieg usunięcia mięśniaka. Opis mikroskopowy : 1) dwa fragmęty mięśniaka łącznej średnicy 3 cm oraz skąpe wyskrobiny 2xcał 172521-522 2) Obfite skrzepy 1xcał172523 Opis mikroskopowy : 1) endomedrium bez cech wydzielania oraz fragmenty mięśniaka podśluzówkowego 2) drobne fragmenty endomedrium i śluzówki kanału szyjki Proszę o diagnozę,opis co to oznacza....? Proszę również o odpowiedz kiedy mogę zacząć aktywność fizyczną-ZUMBĘ,Rower

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik niegroźny, do aktywności może Pani wrócić po około miesiącu od zabiegu.
Pozdrawiam