Co oznaczają gorączki i krew w odkrztuszanej wydzielinie?

Witam mam wielki problem od 15 godzin nachodzą mnie bardzo mocne ataki gorączki dzisiaj doszło do 40 stopni. Do tego boli mnie pół lewej strony klatki piersiowej począwszy od serca do brzucha. Gdy biorę głęboki wdech prawie mdleje jest to taki ból. Na dodatek chce dodać że gdy próbowałem parę razy od kaszlnąć to coś co czuje i bardzo dużo krwi wypluwam. Wydaje mi się ze to zapalenie płuc w stopniu zaawansowanym lub coś innego. Proszę o pomoc nie mogę spać

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej poqoefxekb