Co oznaczają kurcze w szyi?

Od 2msc mam problem. Mianowicie mam dziwne uczucie w szyji, jakby mi się ruszało coś, lub przyrykało i odtykalo. Mam skurcze mięśni i dziwny dźwięk w kregoslupie jakby piasek się przesypywal. Mam też pykający szum w prawym uchu i zwykły w lewym, zdarzyła mi się 2x brachykardia, uciski w potylicy i uczucie szarpania w głowie. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, konieczna diagnostyka usg szyi, usg tętnic szyjnych? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.