Co oznaczają liczne fragmenty błony śluzowej kanału szyjki oraz pojedyncze błony śluzowej trzonu?

Proszę o interpretację wyniku łyżeczkowania (nieprawidłowe krwawienia): W obu częściach badanego materiału są liczne fragmenty błony śluzowej kanału szyjki oraz pojedyńcze błony śluzowej trzonu o gruczołach dość drobnych, bez oznak wydzielania, przy nieco obrzękłym podścielisku. Odczyny IHC:2

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest dalsza diagnostyka w tym
Badania hormonalne proszę zgłosić się do lekarza ginekologa