Co oznaczają mdłości i krwawienie z nosa?

Witam! Od dwóch lat wraz z narzeczonym staramy się o dziecko, nie jakoś specjalnie po prostu bez zabezpieczeń. Od jakiegoś tygodnia mam wzmożony apetyt i jem bardzo dużo jak na mnie, ostatnio doszły mi rownież zawroty głowy przy prostych czynnościach, mdłości lecz nie do końca z rana. Nie mogę się wyproznic i pobolewa mnie żołądek krwotoki z nosa. Jestem zmeczon przespala bym życie. Mam 22lata. Za 5 dni okres, ale nie wytrzymałam test i znów - negatywny. Boje się, że to może byc jakas choroba

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza rodzinnego