Co oznaczają mikrozwapnienia z cieniami akustycznymi na przebiegu dróg żółciowych?

co oznacza wynik usg mikrozwapnienia z cieniami akustycznymi na przebiegu drog zolciowych wewnatrzwatrobowych? oraz w miazszu prawego pklata we wnece sasiedztwie powierzchni trzewnej widoczna nieregularna struktura 12x12mmx52mm zwapnienie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka i wykonanie badań laboratoryjnych w tym wątrobowych konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie.