Co oznaczają mocne bóle w śródstopiu?

Witam, od 5 miesięcy mam problem ze stopami.Mam napadowe mocne bóle w śródstopiu które trwają kilka sekund i mijają.Odczuwam też pulsujący ból pięt i mrowienie np. gdy opieram stopy samymi piętami o coś.Jeśli chodzę troche dłużej - odczuwam takie nieprzyjemne "ciągnięcie" w stopach a potem ból i skóra podeszwy robi się lekko czerwona i świecąca. Ostatnio dołączyły się bóle mięśni rąk i nóg. Mam też dyskopatie kręgosłupa ale ucisku na nerw nie ma. Dodam że leczę się na niedoczynność tarczycy.

Dobry Wieczór,
Myślę, że powinna Pani udać się do lekarza w celu dokładnego badania oraz zaplanowania dalszej szczegółowej diagnostyki i ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam.