Co znaczy zaostrzenie krawędzi trzonów, dyskopatia na wysokości C2-C3-C4, C5-C7?

Czy mogę pracować fizycznie (8-10h na nogach, podnoszenie ciężkich kartonów, chodzenie po drabinie)? Wynik rtg: zaostrzenie krawędzi trzonów, dyskopatia na wysokości C2-C3-C4, C5-C7. Otwór dla tętnicy kręgowej na tylnym luku atlasu. Dolegliwosci: drętwienie palcy prawej ręki, ból szyi, uczucie sztywności, bóle głowy w tylnej dolnej części (nie są stałe, pojawiają się napadowo)

Wskazane dolegliwości są najczęściej wynikiem braku odpowiedniej aktywności. Proszę skontaktować się z fizjoterapeutą. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki