Co oznaczają moje wyniki rtg kręgosłupa?
Witam, bardzo proszę o interpretacje wyniku RTG: Lewostronne skrzywienie kręgosłupa L, pogłębienie lordozy lędźwiowej, bardziej poziome ustawienie kości krzyżowej, wysokość trzonów kręgowych i krążków zachowana, sprina bifida sacralis Pozdrawiam, Marcin N.

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam serdecznie,
Badanie zobrazowało skoliozę. Warto z wynikiem zgłosić się do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam.