Co oznaczają nawrotowe bóle głowy?

Gdy miałam 8 lat uderzyłam się głowa w kant szafki , mialam dziure wielkosci 2 palców . Obecnie mam 21 lat Głowa w tym miejscu boli mnoe dość czesto a ostatno utrzymuje sie ból około 2 tygodnie . Niestety jest dosc intensywny przeciwbólowe tabletki nie pomagają .

Witam!
Zdarzenie sprzed 13 lat ma raczej tylko związek pamięciowy, czyli jest bez znaczenia. Jednak w Pani pamięci pozostała trauma i lokalizacja. Wskazane EEG, podstawowe badania laboratoryjne. Obraz jaki Pani przedstawiła i brak reakcji na typowe leki p/bólowe przemawia za podłożem nerwicowym i moim zdaniem w tym kierunku powinna iść diagnostyka i leczenie. Napięcie emocjonalne może dawać objawy identyczne jak większość chorób somatycznych, ale leczenie jest całkiem odmienne! Przed zafiksowaniem się na zaburzeniach nerwicowych należy w pierwszej kolejności wykluczyć choroby somatyczne - stąd moja sugestia wykonania badań. W leczeniu zastosują psychoterapię z ew. wsparciem lekami grupy SSRI.
Powodzenia
W. Łuczkowski.