Co oznaczają omdlenia i zawroty głowy?

Witam mam 20lat. Od paru lat częste omdlenia, zawroty głowy, drętwienia rak, mroczki przed oczami, bol w klatce piersiowej przy bieganiu, męczące wchodzenie po schodach. Wykryto u mnie zespół wazowagalny. Omdlenia wazowagalne pojawiają się u mnie w pozycji stojącej i siedzącej. Czasami kręci mi się w głowie kiedy leże. Musiałem zrezygnować z pracy bo praca w moim zawodzie jako kucharz była dla mnie meczarnia. Dodatkowo powiększona lewa komora i lewy przedsionek. Dodatkowo poszerzony UKM w nerce lewej i pęcherz rozedmowy 10mm przy tylnej ścianie płuca prawego. Neurologicznie wszystko ok. Życie od jakiegoś czasu to częsty strach przed upadkiem lub czymś gorszym przez te zawroty glowy i omdlenia. Staram się jakoś do tego przyzwyczaić, oswoić sie z tą choroba ale jest ciężko. Zostałem teraz wstępnie zakwalifikowany na wszczepienie stymulatora, przede mną ostatni Holter i Echo i wtedy lekarze podejmą decyzje. Teraz pytanie do specjalistów bo słyszałem różne glosy od Lekarzy w tej sprawie. Czy przy moim obecnym stanie zdrowia mogę stanąć przed jakąś komisją? Kompletnie się na tych zasilkach i rentach nie znam, nigdy się tym nie interesowalem bo myślałem ze mnie to nie dotyczy a jednak któryś z lekarzy prowadzących o tym wspominał. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

A ile lat Pan ma przepracowanych ? Proponuje udać się do lekarza Rodzinnego lekarz pokieruje dalsze postępowanie