Co oznaczają poty nocne i siniaki?

Witam mam obniżone NEUT DO 47 PODNIESIONE LYM 45,9 I MONO 1,7 JEST OD DWÓCH martwię się bo mam dodatkowo podniesione ggt inne próby są super i trójglicerydy 237 norma do 150 i PDW 20,7 biało C reaktywne 5,01 czyli niewiele poszłam do lekarza rodzinnego bo miałam objawy straszne poty nocne mnóstwo siniaków bez znaczącego powodu i powiększone węzły z prawej strony szyi a teraz mam jeszcze za uchem tak jakby guz ale twardy jakby była to kość proszę o podpowiedź gdzie mam się zgłosić należy dodać że historia rodzinna jeśli chodzi o choroby nowotworowe nie jest ciekawa pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Lekarz rodzinny po zbadaniu Pani zaleci odpowiednie leczenie, a w razie potrzeby wyda skierowanie do specjalisty. Pozdrawiam!