Co oznaczają problemy z bólami głowy z tyłu i uciskiem w okolicach twarzy oczu policzków?

 To mój wynik badania rezonansu z kontrastem głowy.Niestety nic nie wykazał. Mówię niestety ponieważ mam problemy z bólami głowy z tyłu i uciskiem w okolicach twarzy oczu policzków.Oczy non stop czerwone przekrwione lekki swiatlowstret ogromny problem ze schylaniem tak jakby jakies żyły w okolicach policzków wargi były zatkane.TK zatok wykazało to samo co rezonans. Laryngolog stwierdza ze torbiel zbyt mała do operacji. . Neurolog bezradny uważa że wszystko jest w porządku a ja się mecze nie mogę nawet buta ubrać zjeść obiadu tak mnie męczy ból ucisk. . Co to może być? Zatoki ?jakie badanie jeszcze mogę wykonać?

Witam serdecznie,

Warto byłoby zrobić RTG kręgosłupa szyjnego i ewentualnie USG Doppler tętnic szyjnych oraz kręgowych. Dodatkowo warto byłoby zrobić pantomografię czyli badanie RTG całego uzębienia (pot. panorama zębów). Dodatkowo zaleca się konsultację z dentystą, a także z innym laryngologiem oraz neurologiem.

Pozdrawiam.